> PRACA > Płock

Audytor w Płock, Mazowieckie sprżedam

Opis ogłoszenia:

Twoje zadania: planowanie i przeprowadzanie audytów, inwentaryzacji w sklepach Żabka raportowanie wyników audytów i inwentaryzacji współpraca w ramach realizacji zadań zespołowych oraz współpraca z innymi działami firmy sporządzanie i terminowe przesyłanie dokumentacji z audytów i inwentaryzacji Oczekujemy: doświadczenia w handlu umiejętności organizacji czasu pracy umiejętności budowania relacji asertywności i dokładności gotowości do podróży służbowych i pracy w terenie - prawo jazdy kat. B min. wykształcenia średniego gotowości do prowadzenia działalności gospodarczej Oferujemy: umowę współpracy na czas nieokreślony pakiet szkoleń wdrożeniowych atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze premia niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, tablet, telefon służbowy) perspektywę rozwoju zawodowego wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)

Detale ogłoszenia: Audytor
Sprzedawca: Żabka Polska Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMazowieckie
Miasto:Płock
Kategoria:PRACA
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
 Edytuj